A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Ukrajina - Diskuze

Původní dotaz

Jak se dívají Ukrajinci/ky na Čechy

| SomeBoy73
SomeBoy73
Všechny zdravím. Chtěl bych se zeptat jak se opravdu dívají Ukrajinci a Ukrajinky na nás Čechy. Při pročtení debaty na tomto serveru mne příjemně překvapila spousta pozitivních reakcí Čechů na Ukrajince. Znám nějakou dobu jednu rodinu ze Zakarpatska a moje dojmy jsou vesměs pozitivní až na pár aspektů. Souhlasím se všemi, kdo tu píší, že Ukrajinci jsou více otevření než jsme my, ale i tak mám občas pocit, že je určitá hranice, kdy nejsou úplně otevření a mám takový pocit, že jejich pohled na nás není úplně takový jak říkají.
Proto bych se rád zeptal jak to opravdu je:).
Co konkrétně Vám na nás vadí a co naopak máte na nás rádi. Chápu že je to obecný dotaz, každý jsme jiný, ale i tak bych to rád slyšel.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.01.2020 17:47 78.80.21.***
Re 

Na to, že jsi v této republice 14 let, tak jsi se toho moc nenaučila. Kromě empatie k naši zemi by jsi měla vnímat také skutečnost, že jsme Ti dali šanci, jak z toho vašeho průseru ven. Jste bohužel vychování ke lži, za to určitě nemůžeš, tak s tím neoperuj. My umíme vyjádřit svůj názor naprosto přesně a pregnantně. To je ale fakt, který by si vaše etnikum mělo osvojit... Tak se snaž!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.01.2020 17:24 78.80.21.***
Souhlas. 

Jsou naprosto nepřizpůsobiví (srovnání s romskou komunitou) - to je však nadsazené. Ukčka jsou na tom mnohem hůř...

Neregistrovaný uživatel
21.01.2020 17:05 78.80.21.***
Máš docela problém. 

Jsi na nejlepší cestě vrátit se tam odkud jsi přišla. To však není tak jednoduché, viď? Chceš-li však vědět jak z toho ven, tak se mi ozvi na "l.jaks@seznam.cz". Nic není černobílé...

Neregistrovaný uživatel
03.01.2020 16:37 89.111.104.***
Re: Jak se dívají Ukrajinci/ky na Čechy 

Já nevím,jak kde, nechápu , že u nás šéfuje většina Ukrajinek Čechům s moc hezky o nich zrovna nemluví ????

Neregistrovaný uživatel
08.11.2019 14:55 194.228.68.***

Odpovím za sebe.. jste lidé jako my, ale nevím, proč nežijete ve své vlasti, slyšet každý den ruštinu a to ve více než 70 procentech v autobuse den co den je děsné.... to co provádíte, pardon Drze.... např. v metropoli a vymlouváte, se že něpanimáju, věřte, že já pohužel panimáju... ignorace, roztahovačnost není na místě.... ráda se s vám skontaktuji, tohle vypaldá na další anabázi roku 1968..... také jste nám přijeli pomooooooooct... teď tu pomooooc obracím zpět, běžte do svých dědin........ jinak@centrum.cz ráda budu v konverzaci pokračovat, ale ne že 3 uklízečky mi řeknou, že něpanimajut... omlouvám se, ne přepla jsme na azbuku... Zemfiro, jdu si tě pustit ..... Možná i Žanu Bičevskou v souvislosti s Bulatem Okudžavy...... to je krása......

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2019 23:11 78.80.26.***
Re: :) 

Ty nám taky nesediš Natašo ze Slovenska.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2019 23:06 78.80.26.***

Ukrajinci mají hodně špatných vlastností a kašlou na svou rodnou zemi.
Raději se přiživují všude jinde než aby něco dělali pro svůj domov. Zákeřnej a lstivej národ. Jejjich nejhorší vlastnost je, že jsou všude. V autobuse v metru v práci v baráku atd.

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2019 22:51 78.80.26.***
Re: Jak se dívají Ukrajinci/ky na Če 

Fuj!!!!

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2019 22:47 78.80.26.***

Naprostá pravda,u nás v práci se Ukrajinci akorát flákaji a Češi po nich musí vše předělávat. Nic neumí a akorát dělají, že dělají. Nesnesitelnej národ. Pořád řvou a hádají se. Smrdí a pořád jedí a jedí. Nejhorší cizinci co jsem kdy poznala.

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2019 22:41 78.80.26.***
Re: :) 

Zaball kufr a ať už jsi zpátky na Ukrajině!!!!
Tady nejste vítáni a rádi vás nemáme!

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu