A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Ukrajina - Diskuze

Původní dotaz

Jak najít lidi na práci

| Antonin
Dobrý den, poradí mi nékdo jak najít solidní a spolehlivou asistentku se znalostí ukrajinštiny i češtiny, znalostí ovládání PC a programu - ARCHICADU, AUTOCADU, ADOBE, KOREK, LYRA, COREL,aj. organizačně schopnou, s časovou dispobilitou ochotnou cestovat na Ukrajinu i do ostatních státu SNS a přeípadně zde pobývat i delsí dobu.
Dále hledáme zedníky, betonáře, štukatéry, malíře, lakýrníky, sádrokartonáře, montéry suchých staveb, truhláře, tesaře, klempíře, pokrývače, podlaháŕe, kováře, zámečníky, zahradníky, sadovníky, krajináŕe, stromolezce, lesní pracovníky, pomocné dělníky
Nechceme lidi přes ,, mafiána" pouze na přímo, možno i brygád, i rodiny, jsme schopni zajistit ubytování, práce po celé ČR i v zahreaničí.
tel: +420722221790
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.07.2020 18:10 94.230.146.***
Chci napsat ukrajinsky, jak napsat instrukce pro třídění odpadu? 

Dobrý den,

vytvářím ceduly pro ukrajinsky mluvící obyvatele z bytového domu, kteří nechávají pytle s odpadem kolem popelnic. Nebo dávají do domovních popelnic odpad, který tam vůbec nepatří. Neví, že je třeba stlačit a uzavřít plastové nádoby. Zatím chceme vyvěsit jen upozornění abychom předešli nějakému národnostnímu nedorozumění...

Chci napsat ukrajinsky:

Nenechávejte volně odložený odpad kolem domovních popelnic.
Odpad, který se nevejde nebo nepatří do popelnic odneste na konec ulice do sběrných nádob.

Odkládání odpadu mimo sběrné nádoby a znečištování stanoviště sběrných nádob je přestupkem proti veřejnému pořádku a může být pokutováno až do výše 50 000,-Kč.
Informace o systému nákládání s komunálním odpadem naleznete na:
http://portalzp.praha.eu/odpady
Děkujeme.

Prosím o přeložení výše uvedeného textu do ukrajinštiny

Případně prosím o nasměrování na nějaký další web kde by mi někdo přeložil.
Nebo kde se tento problém s odpady pro ukrajince již řešil
Předem děkuji.

Peta

petr.novak7@atlas.cz

Neregistrovaný uživatel
05.07.2020 08:26 46.33.112.***
Servírky - číšnice, pomocný personál do kuchyně i restaurace. 

Hledáme servírky - číšnice, pomocný personál na obsluhu do restaurace. Nabízíme ubytování, stravu a výhodné platové podmínky. Dlouhodobá spolupráce možná. Seriózní jednání. Práce u velmi známého restauračního podniku. Olomoucký kraj. Pomůžeme s vyřízením pracovního povolení.
Ми шукаємо офіціантки - офіціантки, допоміжний персонал для обслуговування в ресторані. Ми пропонуємо проживання, харчування та вигідні умови оплати праці. Можлива довгострокова співпраця. Серйозні переговори. Робота для дуже відомого ресторану. Оломоуцька область. Ми допоможемо опрацювати дозвіл на роботу
Email : vachmal@seznam.cz
WhatsApp, Viber : +420 608 724 241

Neregistrovaný uživatel
24.04.2020 22:05 185.115.9.***
Zednik 

Nabízím celoroční praci pro zedníky v Praze ,výplata každé dva týdny,možnost ubytování chlajnastar@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
08.03.2020 22:27 86.49.241.***
Re: Hledáme paní do penziónu.obsluha 

Krásný den, můžu vám doporučit stránku - https://the-triangle.webnode.cz/
Pomohli mi také najít zaměstnance pro mojí firmu a byla jsem a i teď jsem velmi spokojená!

Neregistrovaný uživatel
08.03.2020 22:25 86.49.241.***
Re: Jak najít lidi na práci 

Krásný den, můžu vám doporučit stránku - https://the-triangle.webnode.cz/
Taky jsem hledala zaměstnance pro moji firmu a pomohli mi najít kvalitní a schopné lidi. Kontaktujte je a uvidíte

Neregistrovaný uživatel
20.01.2020 06:09 188.120.210.***
Hledáme paní do penziónu.obsluha 

Dobrý den hledám paní do penziónu na vsi. Obsluha v restauraci, úklid pokojů.ubytovani hostů.nutna aspoň částečná čeština.ubytovani k dispozici.nastup ihned.dlouhodobe.sudomerice u bechyne.724205902

Neregistrovaný uživatel
21.10.2019 15:29 88.103.216.***
Pracovníka na farmu 

Hledáme pracovníka na farmu. Nástup ihned. Tel: 731 453 788

stavtradedidi 03.10.2019 20:42
hledám lidi do práce z ukrajiny 

Dobry den touto cestou poptávám lidi na práce v ČR práce i přez zimu a celorocne
fasady stavby RD od základu po sřechu kompletni práce , ubytovaní zajišteno .
peni jak v hodinova sazba i ukolem volat 773495846 nebo stavtradedidi@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
11.09.2019 16:46 192.162.96.***
Pomocné práce na stavbě 

Hledám partii lidi na pomocné práce 100-110h a ubytování zdarma
Více info na e-mail houska.luke@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
29.08.2019 00:10 46.13.149.***
Hledám lidi na práci 

Hledáš zaměstnání na HPP nebo brigádu? Tak ses na správný cestě hledáme lidi na práci. Volné místa máme v Plzňi , Prahe, i v Brně .
Ubytování zajištěno možnost výplaty týdne formou záloh pro veškeré informace volajte na telefone Číslo 605328674 ???? nebo se klidně zastavte na našej pobočke která bude od pondělí 2.10.2019 zas otevřená ????od 9:00 do 16:00h pobočka sídlí v Plzni Tylova 8????????????možnost i Ukraincum v vizumama pro veškeré informace volajte ????????

Zpět na všechny diskuze