A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Ukrajina - Diskuze

Původní dotaz

Autem na Ukrajinu

| Papavasiliu Billy
Ahoj. Pokud potrebuji jet na Ukrajinu sluzebnim autem, co mam pro to udelat ?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.08.2020 09:36 46.135.27.120, 82.145.223.***
Re: Pozor (brambory,všechna čerstvá zelenina + ovoce) 

Jo tak mne takyotocila na zpet po 7 hodinach cekani. Mazec. A to jen kvuli tomu ze jsem mel v zavazadlovem prostoru sporak ktery jsem vezl do cech na reklamaci. Pry osobak neni nakladak a ze kufr je pouze na tasky. Tak jsem to vzal na jinej prechod Hrusiv a tam jsem projel bez problemu. Ale stalo mne to celkem 12 hodin casu nez jsem se dostal do Eu.

Neregistrovaný uživatel
29.12.2019 09:04 78.102.11.***

Už neví, co by zakázali!
Mám na Ukrajině příbuzný a právě kvůli "šikaně" na hraniciích ať už ze strany PL nebo UA, tam nejezdíme. Nemám na to nervy....kdo nezažil, nepochopí.....

janavi 28.12.2019 11:28

Ked sme isli prvy raz do Uzhorodu na vikend, tak som si precitala, ze z tretich zemi sa do EU cerstva zelenina a maso nosit nemoze, takze my sme to ani neskusali! To na polskych hraniciach to dovolili?

Neregistrovaný uživatel
28.12.2019 09:03 194.228.13.134, 82.145.220.***
Pozor (brambory,všechna čerstvá zelenina + ovoce) 

Ahoj včera jsem přijel z UK jel jsem od zhytomyru po trase od Kyjeva na lvov jako přechod jsem použil krakovets tam po 5 h čekání podotýkám že tam dá se říct nebyli lidí . Když jsem se dostal na polské hranici dá se říct na poslední kontrolu tak mi taká mladá (****)oznámila že se už od nového roku(ale že už to platí teď) nesmí převážet čerstvé ovoce a zelenina tj. Nic co není zakonzervované.....jaká výjimka tam byla na banány a ananas. Nic méně jsem měl v autě od tchýně nabaleno :-)) 2 pytle brambor 2 bedýnky jablk nakou mrkev a řepu a bedýnku hl.zeli po tom co mi to celník Pl oznámil mi taky zklidem řekl že se musím vrátit na UK a vyhodit to!!! otevřela mi boční bránu zařadil jsem se do kolony z pl na UK za 1,5 jsem byl znovu na UK vyhodil všechno a postavil se opět to kolony do pl za asi dalších 6 hodin jsem přišel na řadu a prošel ,dá se říct s odřenýma ušima dále sem vezl asi 50 sklenic různých zavařenin (mimo jiné promíchaných do kupy králičí , klobásky atd...) Celníka jsem přesvědčoval že to je ryba , kvasaku jsem měl 5 kg kýbl celník měl pindy ale ukecal jsem ho že to je sterilizované tak stejně 10kg kys zelí prostě tvrdit že to je sterilizované, další pindy měl na cibuli a česnek.....a preba si nevšimnul že místo (jeli jsme 2 ) 4l vína mám 10 l vodky 2l co se může ale taky 1,5 l koňaku což jsem mu říkal že to mám jako darky měl jsem to všech 6 lahvickach po 250ml a každý jsme měli po 3 krátký cigaret nic méně po novém roce už toto rizkovat nebudu neprojde vám nic co není sterilizované a kolony budou určitě větší a zdlouhavejsi já jsem jel a lidí bylo tzv. málo ale i tak jsem na hranici zkrz jablk a brambor atd prostál skoro 12h . Polsko to řeší dobře Podle mě nedají pokutu nic advent si to zpátky na UK a přijeď bez toho a po tom stání v kolone si to dobře rozmyslete ......

Neregistrovaný uživatel
06.08.2019 12:19 82.142.88.***
Kiev průvodce 

Ahoj, nemáte někdo kontakt na českého průvodce v Kijevě, který by nám zajistil cestu po městě pro 7 osob např. minibusem, apod. ? Díky

Jiří Kuchta 28.04.2018 06:16
Re: Autem na Ukrajinu 

A ještě jedna - jak je to s nutností mezinárodního řidičáku ?

Jiří Kuchta 28.04.2018 05:49
Re: Autem na Ukrajinu 

Má tu někdo větší zkušenosti s přechody mezi PL a UA ?

Pojedu do Lvova ze severu, takže uvažuju o přechodech
Dołhobyczów-Uhrynów nebo Rava-Ruska.
A zpět je nejvíce na cestě Przemysl-Shehyni nebo Korczowa - Krakovets.

Dokáže někdo poradit který by bylo lepší použít (přípaně i ještě nějaký jiný?)

Neregistrovaný uživatel
21.03.2018 20:28 194.228.20.***
Re: 

Zdravím. nevím jestli je ještě odpověď aktuální. Jezdím pravidelně přes všechny přechody. Ubla má svá specifika. Aut tam moc není, dlouho se ale čeká. Hodně kontrolují při vjezdu tam UK auta a bohužel vždy mě dost trápily různými dotazy. V noci tak o půlnoci je čekačka kolem dvou hodin, ve dne jsem čekala maximálně tři, ale většinou se to držovalo kvůli pokusům ostatním provézt cosi co se nesmí. Nejhorčí za mě je přechod Vyšné Nemecké/ Užhorod , já teď jezdím pouze před Maďarské přechody spodem, ale ne každému se to vyplatí.

Neregistrovaný uživatel
04.02.2018 21:28 89.24.53.***

Nejake aktualni informace, kolik casu zabere prechod na UA v Uble? Ma cenu jet na Ublu nebo Uzhorod?

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
31.07.2017 16:16 213.226.240.***
Re: cesta autem na Ukrajinu 

Dobrý den, 24.7.2017 jsem se vrátil z UK, jeli jsme autem Jihlava - Ivano-Frankovsk, bylo to úžasné, všem co ještě váhají, říkám nebojte se toho, z Jihlavy až na UK hranice je dálnice, v Polsku 1*, pak po UK straně silnice dobré kvality. Čekání na hranicích 2-6h, podle činnosti celníků. Na podzim jedu zas, navštívím Bukovel atd. Honza

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu