A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Ukrajina - Diskuze

Původní dotaz

Změna jména (ukrajinská ambasáda)

17.06.2009 15:17:50 | Irina Kovalenko
Dobry den, chtela jsem se zeptat na vasi zkusenost.

za nekolik tydnu se vdavam a budu menit take prijemni. CHci se zeptat jake to obnasi povinnosti? za jak dlouho musim toto nahlasit na ambasade? Budu muset zmenit nejdrive svouji obcanku ukrajinskou - zn. budu muset jet na ukrajinu? a pak tepr tady na ambasade zadat o zmenu pasu zahranicniho?
jak dlouho to trva?

budouci manzel neni cech - ale to ted je asi vedlejsi.
mam v cr trvaly pobyt, ale take jsem evidovana i na adrese na Ukrajine.

Dekuji moc za vase rady, pripadne zkusenosti.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.11.2017 23:31 213.155.254.***
Re: Auto  

Prosím vás mam dotaz můžete mi poradit,byl jsem na Ukrajině kde jsem si našel přítelkyni a zaroveň jsem tam pracoval,byl jsem tam déle jak 90 dni což při návratu zpatky do Česka jsem platil pokutu že jsem přesahl 90 dni ale na hranicích mi nebyli schopni říct za jak dlouho se můžu vrátit na Ukrajinu,přítelky miluju a nechci o ní přijit tim že mě nepustí přes hranice

Neregistrovaný uživatel
17.11.2017 23:25 213.155.254.***

Prosím vás mam dotaz můžete mi poradit,byl jsem na Ukrajině kde jsem si našel přítelkyni a zaroveň jsem tam pracoval,byl jsem tam déle jak 90 dni což při návratu zpatky do Česka jsem platil pokutu že jsem přesahl 90 dni ale na hranicích mi nebyli schopni říct za jak dlouho se můžu vrátit na Ukrajinu,přítelky miluju a nechci o ní přijit tim že mě nepustí přes hranice

Neregistrovaný uživatel
17.11.2017 23:23 213.155.254.***

Neregistrovaný uživatel
06.03.2017 19:30 213.129.159.***
Kopie rodného listu  

Dobrý den,prosím o radu,přítel je z Ukrajiny a ztratil rodný list.Jak získat kopii,narodil se v Doněcku ale přes dvacet let tam nebyl.Děkuji Monika

Neregistrovaný uživatel
05.10.2016 10:21 193.165.126.***
zaměstnání ukrajince  

Dobrý den, nemáte někdo zkušenost, jaké doklady potřebuje mít ukrajinec, aby mohl pracovat v ČR?

Neregistrovaný uživatel
13.07.2016 18:46 79.98.153.***
Re: Změna jména (ukrajinská ambasáda)  

co to znamena biometricki pasy.

Neregistrovaný uživatel
22.11.2015 20:43 194.228.32.***
Re: Změna jména (ukrajinská ambasáda)  

Dobry den.

• Anonym (1)
petr
14.01.2015 17:58 109.80.244.***

dobry den manzelka ma trv. pobyt na dalsich 10 let ale cestovni pas ji v breznu konci udelaji na ambasade dekuji petr

Helena
02.09.2014 17:46 109.81.210.***
Re: Návštěva z ukrajiny  

Loni jsem zvala. Takže nejdříve jsme vyplnili na policii v Hradci dotazníky (zvala jsem matku a sestru přítele). pro kadou extra dotazník s datem jejich příjezdu. Za nějakou dobu (týden???) jsem si dojeli pro potvrzení jako, že povoleno. Tyto dotazníky jsme poslali po známém na Ukrajinu. Přes internet jsem je objednala na ambasádu ve Lvovu (někde je seznam, kam kdo patří podle bydliště). Musely mít s sebou hlavně zaplacené pojištění na tu uvedenou dobu, jinak mě tady kamarádka ze zkušeností varovala, ať tam bez toho ani nejedou. Jako doklad, že se chtějí vrátit domů, musely mít zakoupený lístek na autobus. Našla jsem společnost Regabus, ti byli ochotní lístek eventuálně později přebukovat a autobus stavěl poblíž jejich bydlíště. Popravdě-strávila jsem s tím vším spousty času......Tak hodně úspěchů!!

Miroslava J.
25.08.2014 20:25 178.248.59.***
Návštěva z ukrajiny  

Dobrý den,

nevím, jestli to sem patří, ale nemám zkušenost. Ráda bych se zeptala, jestli někdo víte, co bych měla dělat v případě návštěvy z Ukrajiny. Jestli stačí aby oni zašly na ambasádu, nebo je musím pozvat?
děkuji moc za informace
Mirka

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu