A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Ukrajina - Diskuze

Původní dotaz

Ukrajina-Tunisko

07.12.2008 18:53:38 | Primaver-a
Ahojte, chcela by som Vás opýtať - je to pravda,že Tunisania nepotrebujú Viza do Ukrajiny alebo lepšie povedané nie je to pre nich takmer žiaden problém vycestovať do Ukrajiny ako turista??
Môj kámoš veľmi rád cestuje, ale zatiaľ bol len v Maroku,Egypte a Líbyi. Do týchto krajín sa dostal bez problémov.Taktiež by chcel cestovať do nejakej Európskej krajiny,ale je obrovská pravdepodobnosť,že do žiadnej nedostane Víza. Tak mi povedal, že jedine Ukrajina nerobí žiadne problémy. Má tam bratranca, ktorý tam študuje a on ho chce ísť tam navštíviť v lete aj s bratrancovými rodičmi.
Keby to bolo také jednoduché pre Tunisanov navštíviť Ukrajinu, tak si myslím, že Ukrajinky to majú oveľa jednoduchšie, môžu ich tak trocha lepšie spoznať a nemusia sa ponáhľať do svadby...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martina15 15.11.2010 10:49
RE: RE: Tunisko-Maroko  

ďakujem....

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Samar 15.11.2010 09:28
RE: Tunisko-Maroko  

Pokiaľ viem, tak nie.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Martina15 13.11.2010 12:43
Tunisko-Maroko  

Ahojte, chcela by som opýtať či potrebujú Tunisania víza do Maroka....ďakujem

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Renata 08.12.2008 19:00
RE: RE: RE: Re  

oxanko,neboj,nikomu se nezdá že je to na ukrajině řůžový ba naopak,všichni si myslí že je to tam horší než ve skutečnosti.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Renata 08.12.2008 18:58
RE: RE: RE: Re  

:-D :-D :-D naco by schvalovala uktajina,jednoduchou cestou,víza pro tunisana.když vědí že jim z toho žádný velký bakšiš nepoteče :-D :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
oxana 07.12.2008 22:15
RE: RE: Re  

tak ja mam sice i ukrajinsky obcanstvi, ale uz dlouho ziju v cechach..a ani kvuli tomu svemu milackovi bych se tam nevratila zpatky..neni to tam vubec tak ruzovy jak by se mohlo zdat..a jestli je to tak jak rikas, ty viza jsou jedinym svetlym bodem..ale i tak...za malo penez malo muziky...

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Primaver-a
07.12.2008 22:10 92.245.8.***
RE: Re  

Ano, že vraj potrebuju Víza na Ukrajinu, ale že je to len formalita a takmer každý Tunisan ich dostane na 1.-krát ako turista! Ukrajinci pre nich nerobia s tým žiaden problém.
Tak či tak Ukrajinky ich majú možnosť lepšie spoznať :-(...a bez svadby

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
oxana 07.12.2008 21:11
Re  

Tunisané na Ukrajinu víza potřebují, nevim, jestli urady delaj takovy problemy jako kdyz chteji tunisani do CR, ale rozhodne viza potrebuji..nemame to vo nic lehci nez vy holky...:(

• Anonym (3)
  • Anonym (1)
Bimbi 07.12.2008 19:23
RE: Ukrajina- Tunisko  

8-O Ach, aké šťastie musí byť, byť ukrajinkou :-| No nemáme my smolu..? :-( :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Primaver-a
07.12.2008 18:53 92.245.8.***
Ukrajina-Tunisko  

Ahojte, chcela by som Vás opýtať - je to pravda,že Tunisania nepotrebujú Viza do Ukrajiny alebo lepšie povedané nie je to pre nich takmer žiaden problém vycestovať do Ukrajiny ako turista??
Môj kámoš veľmi rád cestuje, ale zatiaľ bol len v Maroku,Egypte a Líbyi. Do týchto krajín sa dostal bez problémov.Taktiež by chcel cestovať do nejakej Európskej krajiny,ale je obrovská pravdepodobnosť,že do žiadnej nedostane Víza. Tak mi povedal, že jedine Ukrajina nerobí žiadne problémy. Má tam bratranca, ktorý tam študuje a on ho chce ísť tam navštíviť v lete aj s bratrancovými rodičmi.
Keby to bolo také jednoduché pre Tunisanov navštíviť Ukrajinu, tak si myslím, že Ukrajinky to majú oveľa jednoduchšie, môžu ich tak trocha lepšie spoznať a nemusia sa ponáhľať do svadby...

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu