A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Ukrajina - Diskuze

Původní dotaz

ukraina-užhorod-mukačevo

08.06.2009 21:14:07 | kamil jureček
nemohu nic jineho řict ze na ukraině je nadhera takovou zem a hlavne přirodu nemaji nikde na celem svete zažijte si na svou vlastni kuži jake to tam je pro nas čechy je tam opravdu levně uplne kralovstvi a lide jsou tam určite lepši než u nas v česku nejedna se jenom o pohostinnost ale i o jine mravy kterym se češi nemužou srovnavat kamil z orlove. :-) :-P
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mirek.miroslav
14.03.2014 19:41 109.80.2.***
Promiňte  

Vzhledem k situaci na Ukrajině - nejsem rudý, zelený nebo homo, ale nezlobte se na mě - převraťte celé dění (v jakémkoli státě - i v tom našem) na rodinu. Byli by jste schopni půjčovat si donekonečna, byli by jste schopni tolerovat souseda, který "expanduje", byli by jste schopni poslouchat souseda, který by došel na návštěvu, při Vaší rodinné hádce, byli by jste schopni tolerovat většinu obyvatel ve Vašem městě, kteří prosadili radu, která Vás utlačuje (nebyli - jdete volit a zvolíte nejmenší zlo). Neserte mě, ale vždycky se musíte podmanit většině (bohužel, pokud bude více "nějakejch" tak se tak chovej) - pokud toto nepochopíš musíš se stěhovat - někdo k odstěhování má finance a někdo drží "stát - MOC nad vodou". Krásný příklad, když přijede z USA pozorovatelka a řekne že u nás jsou "někteří chudáci" a u v USA žije v této době 40 % obyvatel pod mostem nebo na hranici chudoby - tak to sedííííí. Pokud tomu tak není a člověk nemá podmínky k životu tak se stěhuje nebo "kurva bojuje". Obdivuji lidi, kteří jdou a bojují hned a riskují vše i "rodiny" - neuznávám lidi, kteří zdrhnou, a po "převratě" přijdou diktovat jak se to má dělat (ministerstvo pro menšiny) - viz náš stát - který si nechává diktovat a najednou jsme nesoběstační a závislí na ostatních, menšiny se mají jak "pra... v ž...". Lidé nebuďte červení žlutí atd., ale buďte pro "svou rodinu" a tímto přemýšlením budeme i pro ostatní rovným partnerem.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Honza Kachna
24.07.2012 18:54 88.146.230.***
Re: ukraina-užhorod-mukačevo  

Ahoj 4.8. jedu s kamarádama na Černohorskou polodinu a uvažujem o cestě autem Š fabii. Nějaká rada kde zaparkovat nebo jak auto zajistit tak aby bylo vše ok až se pro něj za pár dní vrátíme?dík

• Anonym (3)
Evelína 15.07.2012 20:01
Re: Děkuji.  

Protože budu v srpnu pár kilometrů od ukrajinských hranic, plánuju, že bych se na jeden den dojela podívat do Užhorodu. Stojí to za to, je to hezké město? Předpokládám, že pokud bych si chtěla něco koupit, není problém platit kartou nebo vybrat z bankomatu.

• Anonym (5)
  • Anonym (9)
PeTr7650 15.07.2012 18:48

ja tam byl tento rok uz dvakrat, s vcelku ojedinelym vozem (R. Laguna II) s ceskymi RZ a nikde sme se nepotkali se zadostmi o uplatek. Svestky si nas nevsimaly, celnici taky absolutne bez problemu . .

• Anonym (5)
  • Anonym (12)
julas
07.07.2012 20:57 92.62.224.***

Já mám odtud příbuzné a po 30 letech jsem se vrátil tam, kde mi bylo v mládí fajn. Super lidi, krásná příroda a nic špatnýho nemohu říct ani já, jen ty hranice s celníky... Kdyby nebyli tak nenažraný a nestačilo by jim méně dolarů... :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Ivan Savko
30.06.2011 15:25 90.178.182.***
Re: ukraina-užhorod-mukačevo  

Sem z Ukrainy"dotaz"nepylyste nahodov vodu z Ukrainskych džerel,hlavne Vynohradivskyj rahon,žikase že gdo ji pje mužov mit dvočjta

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Anjuta
20.11.2009 17:21 78.110.210.***
Poděkovani  

Ahojky děkuji za váš nazor jsem taky ukrajinka žiju už v ČR 7 let hrozně mě potěšilo že mate na ukrajinci takový nazor :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Olja
02.08.2009 23:01 90.178.5.***
Děkuji.  

Moc děkují za Váš názor,jsem ukrajinka žijici zde 14 let,a svojí zem miluji nade vše na světě i když jsem už občankou ČR.

• Anonym (1)
peggy 11.07.2009 12:50
lidé na Ukrajině  

Mám taky pocit, že lidi jsou tam úžasní. Náš známý-ukrajinec, který v Čechách vystudoval vysokou školu, nám dohodil ubytování u svých přátel v Jasině. Nikdy na svých cestách jsem se nesetkala s takovou upřímností a vřelostí, jaké se mi dostalo v této rodině. Když jsme tam dorazili, tak nás začali hostit takovým způsobem, že mě to skoro rozbrečelo. Přitom všude kolem taková bída...Dcera paní domácí pracuje kdesi v Čechách, aby posílala domů peníze na živobytí svého malého synka. Mají můj velký obdiv. Kdo z nás by takhle chtěl žít???

• Anonym (1)
miruna
10.07.2009 19:49 62.209.198.***
RE: ukraina-užhorod-mukačevo  

Kamile naprosty souhlas. Vratil jsem se pred mesicem, byl jsem kousek od Svaljavy (takze i kousek od Mukaceva a Uzgorodu). Jediny co mi vadi je, ze se pribuzny maji kazdym rokem hur a hur. Neni to moc prijemny videt, jak musi obracet kazdou hrivnu. Upozornuji, ze jsem taky jen zamestnanec ve firme a manzelka je na materske. Tim chci rict, ze si taky nemohu vyskakovat, ale oproti nim se mame skvele.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu