A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Ukrajina - Diskuze

Původní dotaz

Těšení a hned takové zklamání

17.10.2008 07:58:15 | Renata
Renata
Strašně jsem se těšila na otevření této destinace.Dnes ráno jsem zjistila ,že je otevřena a nelenila jsem se začíst ,jaká to rána po polovičním přečtení ,všech vložených poznatků :-( :-( :-( myslela jsem že určité oblasti ,hlavně západokarpatska,znám velmi doře ,to co jsem si o nich tu přečetla ,jsem ani nepoznala :-( Po shlédnutí fotek jedné přispěvatelky,jsem přesně věděla kde co fotila (dokonce i dům jejich hostitelky poznám) a po přečtení popísků jsem žasla :-(
Tak jsem usoudila,že ač jsem si myslela ,že budu nejčastější přispěvatel,tak to nebude pravda...bych byla ten rušivý element a to mi za to nestojí.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
marabu 13.08.2009 06:31
RE: RE: RE: RE: :  

... dik za info pro Renata off a pucmelouna ... ;-) ...

Renata off
12.08.2009 19:29 77.48.106.***
RE: RE: RE: :  

jen mala echnicka poznamka...nejsou to hŘivny ,ale hRivny

Renata off
12.08.2009 19:28 77.48.106.***
RE: RE: :  

marabu,vem si eura a ty si vymen na hrivny....vyjde to v prepoctu stejne

• Anonym (1)
pucmeloun 12.08.2009 15:49
RE: RE: :  

neblbni i a vem jsi tam euro a to tam proměn na hřivny ! myslím že jse dá proměnit zrovna před nádrem v užhorodu.nevím jaký je tam kurz ale vyměn zatím jen něco.já jsi proměnil na hraničním přechodu před užhorodem v te budově jak jsou celníci.je tam takové okénko a tak jsem tam asi 50 eček nechal za hřivny.

marabu 12.08.2009 15:31
RE: :  

... takze hned v Uzhorodu zmenim na hrivny a mam po probleme ... tak to bude asi naj ... ako u nas na SVK zmenit euro na dolar a potom este na Ukrajine menit dolar na hrivnu ... tak zaplatim maržu dvakrat ... no nie ? ... oplati sa mi menit dvakrat ? ... co vy na to ... urcite nie ... ani to nestoji za to aby som sledoval kurzy dolara, eura versus hrivna ...

albert z Nenovic
11.08.2009 16:39 89.102.89.***
:  

To platí i pro toho,jehož domovskou měnou je euro.Můžeš se setkat i s tím,že si někdo za nějakou službu řekne o 5 dolarů,ty mu dáš 5 eur a on to považuje za vyrovnané.Sám si spočti,kolik je rozdíl.

albert z Nenovic
10.08.2009 12:07 89.102.89.***
RE: RE: RE:  

Vezmi raději dolary.Eura ve směnárně samozřejmě berou též,ale u dolarů mají nižší marži.Ale plať raději hřivnami i tam,kde berou eura.Platit přímo eurem se nevyplatí.

marabu 09.08.2009 11:23
RE: RE: RE: RE: RE: Těšení a hned takové zklamání  

... dík za info ... este by som rad vedel, či je tam možné platit eurom, alebo treba hrivny ... ak Krym je znamou destinaciou ...

lsd
19.07.2009 10:11 94.112.121.***
RE: RE: RE: RE: Těšení a hned takové zklamání  

Vlakem je to v létě veliký problém. Ze Lvova se dá s letět s www.wizzair.com (minulé léto stály letenky doslova od pár stovek korun) a nebo se dá třeba jet do Kyjeva vlakem a na Krym pohodlnýma dálkovýma autobusama nebo třeba přes jiné město, možností je strašně moc. L.
www.autolux.ua
http://www.gunsel.com.ua/en/schedule_list/1/0.html
http://www.sherif.com.ua/rasp_en.php
a další co nejsou online...

Štojdlová 17.07.2009 20:17
RE: RE: RE: RE: Těšení a hned takové zklamání  

Ahoj,cestování vlakem po Ukr.je relativně v pohodě,ale musíte sehnat listky,což je v letním období na Krym velmi těžké.Také nedojedete do Koktebelu, na to zapomeňte,vlak jede do Simferopolu,odtud bud trolejbusem do Jalty nebo "maršrutkou" (minibus) tam Vám poradí.Minulý týden ve Lvovu jsme viděla na vlak.nádraží strašné fronty u pokladen.Tak se ozvěte,jak jste pořidili. Jinak Krym je krasný

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu