A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Ukrajina - Diskuze

Původní dotaz

Svatba s ukrajinkou

02.06.2009 13:32:01 | Igor
Ahoj,
jsem čech a před pár dny jsem se oženil na ukrajině s ukrajinkou. Potřeboval bych vědět jestli a jak jí můžu vyřídit vízum v ČR, přece jenom Kyjev je poněkud daleko a to nemluvim o tom kolik tam na ambasádě asi bude lidí.
Ještě bych měl dotaz jestli nebudeme mít problém s oddacím listem, kterej sice přeložili správně, ale jmena v pasu jsou trochu jinná (ale je tam uveden ve spod dodatek ve kterém jsou jména podle pasu, až na její prostřední).
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.11.2017 19:15 89.177.19.***
BEZMOC  

Dobrý den,chci si vzít ukrajinku ma polské vízum které ji brzy končí. Milujeme se a chceme spolu žít v čechách. Prosím o pomoc o radu.Dekuji

Neregistrovaný uživatel
31.10.2017 12:31 80.188.94.***
Svatba bez víza  

Dobrý den, prosím o radu. Chceme se s přítelkyní vzít ale nemá žádné vízum ani povolení k pobytu na území České republiky. Má pouze polský přechodný pobyt. Jak máme vyřešit vše s cizineckou policií? Dají nám papír že se tu zdržuje legálně? Třeba jako turistka která přijela z Polska kde legálně může být? Děkuji

Neregistrovaný uživatel
27.03.2016 07:13 213.211.39.***
Re: bezmoc  

Zajdi na cizineckou policii, výplň tam formulář pozvánky, předlož výpis z účtu 100.000,- Kč, do týdne bude pozvánka vyřízena, následně pošli po řidiči autobusu nebo poštou přítelkyni na Ukrajinu. Na základě této pozvánky dostane přítelkyně na Ukrajině turistický vízum na dva měsíce, udělejte co nejrychleji svatbu, je to teď jediný řešení, jak se dopracovat k přechodnýmu a následně trvalýmu pobytu, tož tak :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.03.2016 12:10 88.102.141.***
Re: bezmoc  

Ja zas nevim jak ji dostat sem do ceska co pro to udelat a aby tu mohla i pracovat.

Neregistrovaný uživatel
15.02.2016 21:22 62.245.76.***
bezmoc  

mám přítelkyni která je z Ukrajiny a úřady jí nechtějí dát české vízum.. co máme dělat?? děkuji za radu.. Petr

• Anonym (2)
Radek
06.08.2014 14:48 86.49.17.***
svadba  

jaké dokumenty potřebuji když si chci zít přítelkyní z ukrajiny a já jsem české republiky

Kerry1
19.06.2014 17:31 93.153.49.***
Re: Svatba s ukrajinkou  

Dobry den.
Mužů se zeptat jak sté dopadly na výslechy i kolik jich bylo?
A po kolikách měsících dostala přechodný pobyt?

Kerry1
19.06.2014 17:26 93.153.49.***
vyslech na cizineckij policii  

Dobry den. sem Ukrajinka a manžel Čech.
mamě výslech 26.06.2014 už víme jaký otázky asi budou sem se dočetla tady.
Ale dnes dorazil zase dopis ze budeme mít 25.07.2014 mne zajímá kolik tich výslechu bude?
Dekuji vám ze tady píšete všechno co lidi ne múzou zjistit

Neregistrovaný uživatel
15.04.2014 11:05 188.246.111.***
Re: zkušenost v ČR  

AHOJ.JMENUJI SE LENKA ..MÁM DOTAZ..JAK JE SLOŽITÉ PRO PŘÍTELE -UKRAJINCE,DOSTAT SE DO IRSKA-PRACOVAT TAM A ŽÍT?? MÁM TAM RODINU, PŘÁTELE A MOŽNOST PRÁCE I PRO NĚJ.CHCI TAM ODLETĚT TAKÉ,ALE PŘÍTEL TVRDÍ,ŽE JE TO PRO NĚJ NEMOŽNÉ SE TAM DOSTAT A JÁ BEZ NĚJ NEODEJDU ..NEVÍME,KDE SEHNAT POTŘEBNÉ INFORMACE..PROBLÉM JE V TOM,ŽE NA UKRAJINĚ JE TO TEĎ DIVOKÉ A NIKDO NEVÍ JAK TO TAM DOPADNE...POKUD JSEM POCHOPILA,VAŠE ŽENA TAM ŽILA-ŽIJE S VÁMA..CO A KDE JE POTŘEBA ZAJISTIT?? MOC DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ...

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.01.2014 20:44 90.179.56.***
Re: Svatba s ukrajinkou  

jen český rodný list přeložený do ukrajinštiny trvalo to necelých 14 dní v Rachově na matrice a pak jen svědek a da da a hotovo pak manželka uk občanku na vaše jméno a zároveň pas přejela hranici už na nové příjmení a ostatní se řešilo tady dlouhodobý pobyt a poté občanství ap.

• Anonym (13)
  • Anonym (44)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu