A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Ukrajina - Diskuze

Původní dotaz

prodlouzeni cestovniho pasu na ukr ambasade

24.03.2010 18:33:41 | sergiy
dobry den mam takovej dotaz jestli se s tim uz tady nekdo setkal konci mi platnost cestovniho pasu jsem obcan ukrajiny a mam trvaly pobyt na uzemi cr, vydaji mi novy cestovni pas na uzemi cr nebo musim jet na ukrajinu v pripade ze budu muset jet na ukrajinu a vydaji mi novej pas tak tam nebudu mit zadnej vizum coz znamena ze me nepusti na uzemi cr..... predem dekuji za rady a odpovedi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 20:07 89.102.129.***
prodlouzeni cestovniho pasu  

Kdo neni z Prahy nebo z Brna-a nema tu moznost navstivit konsulat-ambasadu kvuli vymene pasu-nebo jinych veci-muze navstivit integracny centrum-pro cizince v jejich kraji-kde obcas dojizdi zastupytelstvo Ambasady-terminy a adresy najdete na web. strankach AMBASADY.
Pro Plzensky kraj-zitra termin-v Plzni

Neregistrovaný uživatel
04.10.2017 19:39 89.102.129.***
Re: prodlouzeni cestovniho pasu na ukr ambasade  

,,za jak dlouho mi to dite zaeviduete,,,-neni to stranka ambasady

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 08:40 90.182.53.***

dobry den mam trvaly pobyt narodilo se mi dite mozu napsat do sveho pasu za kolik casu to udelajt na ambasade

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 08:34 90.182.53.***

dobry den mam trvaly pobyt v cr ted se mi narodilo dite za jk dolho mi to dite zaeviduete do pasu co k tomu potrebuij

Neregistrovaný uživatel
16.06.2017 16:44 89.102.129.***

jo,a jeste neco :-mate moznost platit platebnij kartou primo na miste( NA PRYJMACEM MISTE-ne musite jit na postu

Neregistrovaný uživatel
16.06.2017 16:33 89.102.129.***

NA BIOMETRIJI PRYPRAVTESE VSECHNI -KDO CHE TEN PAS-,,dobrovolno prinuditelno,,-otpecatki palcev-odtisk prstou

Neregistrovaný uživatel
16.06.2017 16:29 89.102.129.***

Zase zdravim,kdo prodluzuje passport na ukr .ambasade staci jedna!!! barevna -koljorova fotka-na doklad jasne!,jinak tam maji automat na foto-100,-180 kr,.gde je 4-6 ruznych foto;pro zajavy-zadosti taky tam maji tiskacij automat-vemte drobni s sebou-Na stole zadosti ne lezi-jak byvavalo.muzete formulaz predbezne taky vytisknut doma-kdo ma tu moznost,;-az na jeden -zadost o vymene pasu- ten maji v tiskacim automatu.jinak podle web.stranek -zajava-anketa mela by byt vypelnena elektronicky

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.06.2017 10:28 89.102.129.***

DOBRY DEN VSEM. PROTOZE NE DOSTALA ZADNU INFORMACIJI NA TOM TO FORU ,TAK MUSILA VYHLEDAVAT JINDE. VSEM -KDO POTREBUJE JAKU KOLI INFORMACIJI -DOPORUCIJI WEBOVI STRANKY AMBASADY:(chechia.mfa.gov.ua/ua) POZOR aby na na hore na panelu byli ,, konsulski pytannja,,- ,,ane konsulski otazky,,jinak ne dostanete kam potrebujete. takze najidete mysi na konsulski pytannja-pak vyberete z nabidky: perelik konsulskich dij - a pak ukaze vam dalsi nabidka-pasportni diji.a t.d.-tarify... pro lidi kteri by chteli vyjet z autem na Ukr.-zaslechla-ze staci mit timcasovyj konsulskij oblik-a ze ne vznikaji problemy na hranice.INFO LINKA na ambasadu 227 020 212. muze stat ze ne dovolates.ne stracejte nadeji.(odpovedi na telefonu take byvavaji -naladovi,ale ne vzdy stejne-takze ne budte z teho vynervovani-,,na prasky,,
Pro krymcane taky to ne jednoduchi-take jim doporuciji precist vic vazne toj informaciji na web.str.ambasady \o/

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.06.2017 18:42 89.102.129.***

Dobry den vsem.Po precteni predchozich zprav, chapu - ze na vymenu nebo prodluzeni cestovniho pasu potrebuji mudr.pas UK. Otazka zni-jestli mesto na UK. bylo preimenovano tak potrebuji jet na UK. a vyrizovat novy ukr .pas na UK.?Tady to asi ne udelaji..
Nebo i pres to ze mesto zmenilo nazev. a v pasu zustava stary nazev mozna pozadat tady na Ambasade o novy doklad?
Poradte prosim,jestli vite.
Predem dikuji.

Neregistrovaný uživatel
26.03.2017 11:46 178.209.137.***

Dobrý den. Můžete klidně prodloužit cestovní pas tady na ukrajinské ambasádě. Já také jsem měla prodloužený tady.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu