A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Ukrajina - Diskuze

Původní dotaz

Nakupování

17.10.2008 08:33:14 | Renata
Renata
dočetla jsem se ,že na Ukrajině nemají(nebo je jich málo) velké supermarkety.....chyba...mají........a to v každém velkém městě,jelikož jsou tam vzdálenosti jednotlivých měst od sebe větší ,může se zdát ,že je tomu naopak.Např. v Chustu mají krom jiného dva ,které navštěvuji nejraději,protože zde dostanu i české produkty...značky Hamé a Makra...otevírací doba těchto marketů je nonstop
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.10.2012 13:23 109.105.36.***
Re: Nakupování  

ano je to pravda v malinkem mestecko Iršava je take supermarket Barva je tež vse i ceske znacky . S POZDRAVEM LIBOR

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
tombr.cz 08.02.2010 02:43
RE: RE: RE: Nakupování  

Kdyby někdo chtěl "poprobovat" pivo? Co opravdu mohu doporučit je Bila nič pivovaru černihiv,taktéž černihivske Bile. S tím jste jednou nohou v evropské unii......

• Anonym (1)
Hans-87
02.06.2009 07:56 94.74.196.***
RE: RE: Nakupování  

Na Krymu jsem koupil lahev Arménského pětiletého koňaku Ararat a řeknu Vám nic lepšího jsem v životě nepil.

• Anonym (1)
irinka 03.03.2009 16:53
RE: RE: RE: RE: Nakupování  

No abych hlavně z toho obchodu odešla po svých, aby mě nemuseli odnášet:-Dale pokud se zadaří určitě vyzkouším nějaký ten koňak
:-)

• Anonym (1)
nenovic
25.02.2009 15:25 89.102.89.***
RE: RE: RE: Nakupování  

Tak to mě nenapadlo.Ale opravdu mi teď došlo,že když bych to vyměnil,tak by i znalci pochvalně mlaskali.A doporučuji,abys několik butylek zakoupila.V Oděse je prodejna,kde můžeš ochutnat z mnoha druhů nápojů a vybrat si ty nejlahodnější.Ale vezmi si tam láhev vody na zapití každého loku,abz se ti nepletly chutě-to platí nejen pro Oděsu,tam asi nejezdíš,ale všeobecně.
Dobrou chuť.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
irinka 16.01.2009 10:08

Tak krymský koňak jsem ještě neměla :-) ale vodku si dám, je moc dobrá, kam se na ní hrabou ty co se koupí u nás...

• Anonym (1)
Renata 15.01.2009 17:34

tak ty obyč. lahve vyměn za konak ve skleněných mečích...to budeš teprv ,,geroj,, :-P ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
nenovic
15.01.2009 14:56 89.102.89.***
RE: Nakupování  

Četl jsem o nápojích,kde z alkoholů byla zmíněna vodka.Ale tu si nevozím,já si vždy přivezu několik lahví krymských koňaků,je jich několikero a jsou lahodné.Ochutnejte například ŽZL (život znamenitých lidí).Je sice levnějšího druhu,ale mnohem kvalitnější než to,co nám za vyšší ceny podstrkují obchodní řetězce u nás.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Renata 17.10.2008 08:33
Nakupování  

dočetla jsem se ,že na Ukrajině nemají(nebo je jich málo) velké supermarkety.....chyba...mají........a to v každém velkém městě,jelikož jsou tam vzdálenosti jednotlivých měst od sebe větší ,může se zdát ,že je tomu naopak.Např. v Chustu mají krom jiného dva ,které navštěvuji nejraději,protože zde dostanu i české produkty...značky Hamé a Makra...otevírací doba těchto marketů je nonstop

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu