A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Ukrajina - Diskuze

Původní dotaz

Jak je to z občanstvím?

14.12.2009 08:02:17 | Anuta off
Přiji hezký den prosim vás jestly někdo muže poradit jak a co vše je potřeba aby jsem si změnila občanství? Jelikož mi konči platnost zelené občanky tak samozrejmě mi skonči platnost pasu s kterým cestuji a bylo mi řečeno že aby mi do pasu dali razitko tak budu muset jet na UKrajinu?? :-( Já jsem měla za to že to jde přez ambasadu zařídit no a pravě jsem se dozvěděla že prý ne :-( tak uvažuji o zmeně občanství ;-)
Děkuji za každou rádu :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
03.11.2018 15:16 37.188.156.***
Re: Dvojí občanstí, ČR/UKR  

No je riziko že zpět nemusejí vás pustit do České republiky bez trvalého pobytu (který je neplatný),myslím že by z toho mohl bit problém

Neregistrovaný uživatel
03.11.2018 15:07 78.156.147.***
Re: Cestování s občanstvím bez dokladu  

Dobrý den,můžu říct jen když už jste složila občanský slib tak v ten den máte neplatný trvalý pobyt ,do vyřízení české občanky nesmíte 3 měsíce někam vyjíždět,do 3 dnů na úřadě přihlásíte trvalý pobyt, v ten den uděláte provizorní občánků a požádate o český rodný list(na to zvláštní matrika má 3 měsíce,většinou dají za měsíc),až budete mít rodný list můžete dělat občánků a cestovní pás,za měsíc můžete vyrazit do ciziny :-). Hezký den přeji!

Neregistrovaný uživatel
19.02.2018 17:39 178.255.168.***

Jak to tedy jé?jsou pak problémy na hranicích?
Podle mě na ukrajinský cestovní pás není rozumné cestovat , protože k pásu musíte prokázat průkaz k povolení pobytů a ten už asi nemáte když máte občanství i české.

Neregistrovaný uživatel
05.04.2017 21:04 89.177.62.***
Re: Alex  

Ano, muzete mit s timto problem.

Neregistrovaný uživatel
05.04.2017 21:02 89.177.62.***

Jednoduše jedete na Ukajinu s vaším cestovním UKRAJINSKYM pasem. to je cele.

Neregistrovaný uživatel
05.04.2017 21:00 89.177.62.***

Zcela určitě ano.

Neregistrovaný uživatel
05.04.2017 21:00 89.177.62.***
Re:  

Vy nemůžete pobývat v Anglii dlouhodobě . Až po nabytí občanství ČR.

Neregistrovaný uživatel
07.02.2017 18:26 178.255.168.***
Re: české občanství  

:) ted jsem taky zadala o udeleni ceskeho obcanstvi a bylo mi receno ze muzu mit dvojite obcanstvi :) zatim to neni problem..ale nevim jak to bude dal.

Neregistrovaný uživatel
07.02.2017 18:03 178.255.168.***

Zdravim. Uz jsem vazne zoufala... ted jsem si zadala o ceske obcanstvi..a cekam az se mi ozvou. Mam pritele ( cecha) v Anglii... a chcem proste uz byt spolu... nikde nemuzu najit ..az dostanu obcanstvi to musim byt nejakou dobu v cechach? nebo muzu rovnou za nim? jak to je...vi nekdo neco? prosim...nespim kvuli tomu a nevim si rady :(

Yaryn 06.02.2017 22:32

my jsme s manžekou (Ukrajinka) byli loni v Řecku a v pohodě, ale žena má ten pas že je ženou člena evropské unie či jak se to jmenuje, myslím, že na letišti chtěli vidět oba pasy, jak ten ukrajinský, tak ten druhý...asi jste jiný případ, takže jen tak pro zajímavost a info

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu