A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Ukrajina - Diskuze

Původní dotaz

Češi v Dněpropetrovsku

10.01.2009 21:06:21 | bowla
bowla
V únoru odlétá do Dněpropetrovka pracovat můj manžel a já s našim půlročním synem bychom za ním měli v březnu přijet. Měli bychom tam být tak rok. Nikoho tam neznáme, rusky jsme se začali učit před týdnem, tak jsem se chtěla optat, zda se na těchto stránkách pohybuje někdo z Čech, kdo v Dněpropetrovsku je také na delší dobu a zda by bylo možné se třeba navštívit... Pokud ano, budeme rádi za pomoc v "novém" prostředí :-) :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
margo 21.12.2009 12:42
Sami ne budete  

Ahoj,ja jsem Radka.Nevim,jestli uz jste v Dnepropetrovsku,ale na kazdy pad vam dam moje cislo.Bydlim sice na stridacku v Kyjeve a v Krymu, ale to neni ani problem ani po letech dalka a pri mobilech a internetu vubec problem.Navic tam casto jezdi manzel a muzu se snim svezt i ja.Takze je to - na Ukrajine 0507168135 a 0980821677.Radka

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
bowla 27.01.2009 19:33
RE: Češi v Dněpropetrovsku  

Moc děkujeme za tel. čísla, určitě se ozveme. Odjezd se nám posunul na březen, takže až budeme vědět, kde budeme bydlet, rádi zavoláme :-D Díky mnohokrát a třeba někdy naviděnou :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
jajka 27.01.2009 00:08
Češi v Dněpropetrovsku  

V Dněpropetrovsku pracuje a bydlí přes rok můj syn. Občas ho navštěvuji s manželem a pravidelně za ním cestuje 2x do měsíce jeho přítelkyně. Byl by rád, kdyby jste se ozvali na tel.č.: 380637234526 nebo 420724574311. :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
bowla 10.01.2009 21:06
Češi v Dněpropetrovsku  

V únoru odlétá do Dněpropetrovka pracovat můj manžel a já s našim půlročním synem bychom za ním měli v březnu přijet. Měli bychom tam být tak rok. Nikoho tam neznáme, rusky jsme se začali učit před týdnem, tak jsem se chtěla optat, zda se na těchto stránkách pohybuje někdo z Čech, kdo v Dněpropetrovsku je také na delší dobu a zda by bylo možné se třeba navštívit... Pokud ano, budeme rádi za pomoc v "novém" prostředí :-) :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu